Strona główna    SP Koziegłowy  SP Sławoszewek  SP Złotków  ZSP Budzisław Kościelny  ZSP Kleczew  CUW
Sobota 20 Kwiecień 2024 | Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław

Kuratorium Oświaty w Poznaniu
eTwinning
Mistrzynie Powiatu 2012

MISTRZYNIE POWIATU !!!

Po sukcesie odniesionym w piłkę ręczną  i zdobyciu tytułu Mistrza Powiatu w Piłkę Koszykową dziewczyny nie zwalniają tempa. Podczas finałów powiatowych w indywidual-nych biegach przełajowych Sylwia Graczyk zajęła II miejsce a Natalia Kropska - III miejsce. Tym samym obie zawodniczki wywalczyły awans do Finału Wielkopolski w Żerkowie.
W gronie 140 startujących zawodniczek Sylwia zajęła 83 miejsce a Natalia 25 miejsce.
24 maja w Ślesinie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Czwórboju Lekkoatletycznym w którym udział zapewniła sobie drużyna dziewcząt wygrywając  najpierw w zawodach gminnych a następnie w zawodach małego rejonu. Drużyna w składzie : Maria Hoffman, Dominika Pilarczyk, Natalia Kropska, Kamila Kowalczyk, Sylwia Graczyk, Adrianna Kru-szyńska, Sara Kowalska  potwierdziły swoją dominację zdobywając tytuł Mistrza Powiatu. Najlepszą zawodniczą całego turnieju została Kamila Kowalczyk.
Dziewczęta awansowały do Mistrzostw Rejonu Konińskiego, które niebawem odbędą się