Strona główna    SP Koziegłowy  SP Sławoszewek  SP Złotków  ZSP Budzisław Kościelny  ZSP Kleczew  CUW
Czwartek 25 Kwiecień 2024 | Imieniny: Marek, Jarosław, Wasyl

Ministerstwo Edukacji Narodowej
Kuratorium Oświaty w Poznaniu
eTwinning
Zwyciężyli w Mistrzostwach Gminy

4 stycznia 2014 roku w Budzisławiu Kościelnym odbyły się gimnazjalne mistrzostwa w piłkę siatkową chłopców i dziewcząt. Pierwsze rywalizowały dziewczyny. Pierwszy set zakończył się wynikiem 25:13 dla dziewcząt z Kleczewa, drugi set zakończył się wynikiem 21:25 korzystnym dla dziewcząt z Budzisławia przy trzecim secie dziewczyny z Kleczewa pokonują pewnie dziewczyny z Budzisławia 25:19, ostatni set zakończyły również dziewczyny z Kleczewa WYNIKIEM 25:18 tak też dziewczyny wywalczyły pierwsze miejsce, które dało im awans do zawodów rejonowych, które odbędą się 14 stycznia 2014 roku we Wilczynie. W składzie drużyny Gimnazjum z Kleczewa grały- Natalia Kropska, Wiktoria Kwiatkowska, Paulina Arend, Kinga Arend, Sandra Czerniejewska, Weronika Walczak, Kamila Kowaczyk, Sylwia Graczyk, Adrianna Kruszyńska, Maria Hofman, Ola Michalska, Agata Linik, Martyna Pawlaczyk, Oliwia Kosińska. Chłopcy z Kleczewa bardzo pewnie w 3 setach pokonali chłopców z Budzisławia Kościelnego. Pierwszy set zakończył się wynikiem 28:26, drugi 25:14, a trzeci 25:13. Chłopcom również wygrana dała awans do zawodów rejonowych, które odbędą się 10 stycznia 2014 roku we Wilczynie. W składzie drużyny Gimnazjum z Kleczewa grali- Bartosz Banaszak, Filip Świecki, Arkadiusz Nejman, Bartosz Targas, Krzysztof Bronka, Mateusz Michalak, Bartosz Łagodziński, Kacper Olejniczak, Daniel Wolski, Tobiasz Czechowski. Gratulujemy.