Strona główna    SP Koziegłowy  SP Sławoszewek  SP Złotków  ZSP Budzisław Kościelny  ZSP Kleczew  CUW
Środa 24 Kwiecień 2024 | Imieniny: Aleks, Grzegorz, Aleksander

Ministerstwo Edukacji Narodowej
Kuratorium Oświaty w Poznaniu
eTwinning
Unihokej dobra zabawa

We wtorek, 17 lutego w Szkole Podstawowej im. Józefa Jóźwiaka w Koziegłowach odbył się Otwarty Turniej w Unihokeja Szkół Podstawowych o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Kleczew p. Marka Wesołowskiego. W zawodach brały udział zespoły z Radoliny, Sławoszewka oraz drużyna gospodarzy. Rozgrywki odbyły się zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców. Walka na boisku toczyła się o każdy punkt, który był ważny w ogólnej klasyfikacji. Jednakże tytuł mistrza wyraźnie pokonując rywalki zdobyły dziewczęta ze Szkoły Podstawowej w Koziegłowach, na drugim miejscu drużyna żeńska ze Sławoszewka, a na najniższym stopniu podium stanęły dziewczęta z Radoliny. Nieco inaczej przedstawia się klasyfikacja końcowa drużyn męskich. Tutaj najlepszą okazała się drużyna z SP Sławoszewka, drugie miejsce zajęli chłopcy                 z Koziegłów, a trzecie SP Radolina. Podczas turnieju byli wybierani najlepsi zawodnicy oraz najlepsi bramkarze. Najlepszą zawodniczką została Marika Jachnik, a najlepszą bramkarką Natalia Topolska – zawodniczki ze SP w Koziegłowach. Z kolei najlepszym zawodnikiem został Jakub Stolecki, a najlepszy bramkarz to Dawid Rogalewski. Obaj zawodnicy ze Sławoszewka. Dyplomy, puchary wręczał z-ca burmistrza Stanisław Maciejewski.