Strona główna    SP Koziegłowy  SP Sławoszewek  SP Złotków  ZSP Budzisław Kościelny  ZSP Kleczew  CUW
Piątek 19 Kwiecień 2024 | Imieniny: Adolf, Leon, Tymon

Ministerstwo Edukacji Narodowej
Kuratorium Oświaty w Poznaniu
eTwinning
Ferie na sportowo

Uczniowie szkół podstawowych swoje ferie zimowe rozpoczęli na sportowo. Już w poniedziałek odbył się pierwszy turniej unihokeja szkół podstawowych dziewcząt i chłopców. W Koziegłowach na sali gimnastycznej wszystkich zawodników powitała p. Hanna Szczekocka – dyrektor Szkoły Podstawowej im. Józefa Jóźwiaka w Koziegłowach. Podczas turnieju o tytuł mistrzowski rywalizowało siedem drużyn tj. cztery drużyny chłopców i trzy drużyny dziewcząt. Po wyrównanej walce na parkiecie w kategorii dziewcząt pierwsze miejsce zajęła drużyna SP Koziegłowy I w składzie: Maria Arend, Anna Kozikowska, Oliwia Bącler, Kinga Myszkowska. Drugie miejsce zajęły również dziewczęta z Koziegłów w składzie: Oliwia Nejman, Hanna Staroojciec, Wiktoria Jachnik, Kinga Myszkowska, a III zajęły dziewczęta z SP Sławoszewek. W kategorii chłopców również pierwsze miejsce zajęła drużyna SP Koziegłowy I w składzie: Szymon Matuszak, Waldemar Paluszewski, Norbert Jaskulski i Wojciech Krzemiński. Drugie i trzecie miejsce zajęły: Sławoszewek II i Sławoszewek I i czwarta lokata to Koziegłowy II w składzie: Damian Szymański, Damian Szymaszek, Alan Skibiszewski, Sebastian Król, Szymona Drzewiecki. Uroczystej dekoracji zwycięzców dokonał Burmistrz Gminy i Miasta Kleczew p. Marek Wesołowski.

Najlepszą zawodniczką turnieju została: Ania Kozikowska.

Najlepszą bramkarką turnieju została: Kinga Myszkowska.

Najlepszym bramkarzem został: Szymon Matuszak.