L.P. |
Konkursy zawody |
Imię i nazwisko ucznia, klasa |
Osiągnięcia |
Opiekun |
1. |
Ogólnopolski Konkurs Albus z przyrody |
Michał Malicki, klasa V
Daria lewańska, klasa V
|
laureat
laureat
|
Aneta Horbińska |
2. |
Ogólnopolski Konkurs Geniusz z języka polskiego |
Michał Malicki, klasa V
Daria Lewańska, klasa V |
laureat
laureat |
Beata Kapela |
3. |
Drużynowe Mistrzostwa w Piłkę Nożną Halową – etap gminny |
Michał Malicki-bramkarz Arkadiusz Kosiński-Napastnik Szymon Kanapa-Napastnik Skrzydłowy Kamil Przespolewski- Napastnik Skrzydłowy Kacper Przebieracz- Obrońca Szymon Krzymiński Jakub Beinka Dawid Nadolski |
II miejsce |
Aneta Horbińska |
4. |
Drużynowe Mistrzostwa w Piłkę Nożną Chłopców – etap gminny |
Karol Kwiatkowski- bramkarz Arkadiusz Kosiński- napastnik Szymon Kanapa-napastnik Skrzydłowy Kamil Przespolewski- napastnik Skrzydłowy Kacper Przebieracz- obrońca Jakub Beinka- obrońca rezerwa: Dawid Kowalski Michał Malicki Kacper Mysior |
II miejsce |
Aneta Horbińska |
5. |
Sztafetowe biegi przełajowe – etap gminny |
Daria Kaczmarek Natalia Przespolewska Agata Matuszak Daria Lewańska Arkadiusz Kosiński Kacper Przebieracz Kamil Przespolewski Kacper Mysior Szymon Kanapa Jakub Beinka |
IV miejsce -800m |
Aneta Horbińska |
6. |
XXXIV Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w ruchu drogowym – etap powiatowy |
Daria Lewańska, klasa V
Jakub Beinka, klasa VI
Arkadiusz Kosiński, klasa VI |
III miejsce |
Irena Kruszyńska |
7. |
Cała Polska pobiegła i my również |
Arkadiusz Kosiński, klasa VI
Kamil Knapkiewicz, klasa III
Ireneusz Piotrowski, klasa I
Kamil Przespolewski, klasa, klasa VI |
-złoty medal w biegu na 100m
-srebrny medal w biegu na 500m
-brązowy medal w biegu na 300m
-brązowy medal w biegu na 3km |
Aneta Horbińska |
8. |
VI Olimpiada Integracyjna |
Piotr Tomczak, klasa V
Daria Kaczmarek
sztafeta w składzie:
Arkadiusz Kosiński, Piotr Tomczak, Kacper Przebieracz i Szymon Kanapa |
-brązowy medal w biegu na 100m
-srebrny medal w rzucie piłką lekarską
-brązowy medal |
Aneta Horbińska |